In deze Xtra aflevering van V for Valentine bespreken Boris en Robert de uitdagingen van remote opnemen, de impact van…
6 gedachten over “Rijkdombestrijding | #244 Xtra (audio fixed)”
Reacties zijn gesloten.

V for Valentine is de anti-politieke podcast over politiek, mens en samenleving met Robert Valentine en Boris van de Ven.
De PVV en de nazi’s verschillen denk ik nogal wezenlijk wat betreft hun opvattingen over het volk uit Israël..
Nog wat meer contradicties bij Boris deze XTRA (terwijl Boris in de reguliere aflevering echt on fire was):
– De belofte van Trump was o.a. geen oorlog en geen interventies meer. Nu hebben we interventies die transparant worden gecommuniceerd en dat moet ineens een hele verbetering zijn? Volgend jaar komt er 50% bij op Defensie (Oorlog), hoe strookt dat met de waarden van een libertarische podcast? Waarom worden de Epstein-files niet geopenbaard? De polonaise lopen om wat Trump tot dusver heeft gedaan en nu doet vind ik, zeker als je ook Twitter een beetje in de gaten houdt, enorm toondoof. Het is de neocon en Israel first agenda die we al decennia lang kennen maar nu zonder verdere opsmuk. `Als voormalige voorstander van Trump vind ik hem echt een schandalige deceptie. Robert heeft hier de betere analyse in mijn ogen.
– De millenials zijn de ‘weak men’ waardoor we nu in de shit zitten? Wat dacht je van de boomers die alles gepakt hebt wat ze pakken konden, met vervroegd pensioen gingen en vroegtijdig werden afgekeurd met bijgedrukt geld en die te lui waren om fysiek werk te doen door dit sociale vangnet, waardoor de arbeidsmigratie op gang is gekomen? En we nu met 3e en 4e generatie tuig zitten dat hele binnensteden afbreekt na een wedstrijd van Marokko? En dan zijn nu de millenials de boosdoeners van de huidige shitshow? Ik weet niet wat ik hoor.
-150 lapzwansen in de Tweede Kamer is ook pertinente onzin. Ik snap dat het lekker bekt maar hiermee doe je enorm tekort wat FVD allemaal agendeert en blootlegt. Waarbij zij zelf ook aangeven dat de politiek niet tot de gewenste koerswijziging gaat leiden en om die reden ook een maatschappelijke beweging zijn. Wat Pepijn van Houwelingen op COVID maar Gideon van Meijeren ook m.b.t. ritueel misbruik op de agenda zet is gewoon heel waardevol.
Goed punt vind ik dat Boris aangeeft dat hij in Nederland wil blijven. Al dat gedweep met vertrekken is schadelijk voor de toekomst van het land waar ik momenteel kinderen aan het grootbrengen ben (onder wie een Boris van bijna 2). Dus bedankt daarvoor.
Goede aflevering heren. Het geluid van Robert was minder goed. Het leek alsof hij in de uitzending inbelde.
Yo Robert, misschien heb ik het gemist hoor maar wat is het tweede waanzinnige boek wat je aan t lezen bent?
In de studio is leuker en beter, maar als alternatief is dit prima. Leuk om jullie beiden weer te zien!
Als alternatief prima guys! Alleen beetje sleutelen aan het geluid. Studio blijft wel té haha-boemmmmm