De Amerikaanse verkiezingen komen eraan en de democraten wringen zich in de meest onmogelijke bochten om een positieve uitslag te…

10 gedachten over “Elitaire minachting | #182 Xtra”

  1. Ik heb met de kerncentrales nog een beetje hulp nodig. Want die rampen enzo, dat zal allemaal wel. Maar ik ben nog van de generatie lekkend nucleair afval in de zee voor de kust van Frankrijk. Kunnen we al wat nuttigs met het afval, of zitten we nog in het ‘schieten we de ruimte in’-bubbel?

    • Hoewel het geen geweldige oplossing is, heb ik ooit gehoord dat met het diep in de grond kan opslaan. Geen idee hoe waar dat is maar het klinkt in iedergeval minder extreem dan de ruimte insturen of in de zee dumpen.

  2. Hoi Fabiola,

    Wat ik altijd wel bijzonder vind, is dat heel veel mensen en ook politici. Niet weten dat we naast de kerncentrale in Borsele ook gewoon een moderne opslagfaciliteit hebben. Kijk maar even op https://www.covra.nl/nl/
    Dus afval is helemaal geen probleem.

  3. Opslag geen probleem? Dat kun je ook niet tot in de eeuwigheid doen, lijkt me. Het klinkt erg als ‘kicking the tin down the road’.

  4. Als je nog wat Europees drama wilt ontdekken, de “natuur” ramp hier in Spanje. Er gaat hier zóveel mis. De alert alarmen werden veel te laat verstuurd. Hulptroepen (leger, bomberos van andere districten en meer) mochten niet in actie komen terwijl ze op 1 nov al klaar stonden, de overheid / comunidad Valencia gaf maar geen ‘orders’. Er is een mega parkeer terrein met bijna 6000 parkeerplekken onder een super grote mall waar niemand naartoe kwam terwijl er nu volgens locals (via TikTok eea gevonden) mogelijk duizenden doden zijn verdronken. Nou ik kan nog wel een uur doorgaan. Ik heb gezien hoe de Dana onnatuurlijk groeide (haa rp of cloudseeding uit Marokko?)..

Reacties zijn gesloten.

V for Valentine is de anti-politieke podcast over politiek, mens en samenleving met Robert Valentine en Boris van de Ven.

V for Valentine

V-Media B.V.

Amsterdam, Nederland