We gaan door met onze filosofische analyses! Is Twitter interessant als video platform? Waar komt het succes van Matt Walsh…

4 gedachten over “Oorlogsmisdaad in Oekraïne | #111 Xtra”

  1. Hallo

    Ik vond jullie stuk over Zwitserland erg interessant. Ik werd deze week door mijn zoon van 15, die heel erg geïnteresseerd is in geschiedenis, erop gewezen dat Zwitserland een enorme vesting is en dat er op tal van strategische punten explosieven zijn aangebracht om in een oorlogssituatie de toegangswegen op te blazen. Daarnaast liet hij ook weten dat er in de bergen veel huisjes staan waarin artillerie is aangebracht. Hij heeft de filmpjes hiervan doorgestuurd maar die moet ik nog kijken.
    Als ik ga kijken naar Zwitserland en mij ook bedenk dat daar in Davos het hoofdkwartier zit van vriend Klaus dan heb ik iets minder vertrouwen in die neutraliteit die Zwitserland heeft nagestreefd. Zou dit niet in verbinding met elkaar kunnen staan?? Wat is jullie idee?
    Mochten jullie behoefte hebben aan die filmpjes van mijn zoon dan hoor ik dat graag. Wel mooi dat ik op deze manier les krijg van mijn zoon.
    Grts en ga zeker door met jullie uitzendingen want het vergroot mijn visie op deze tijd.

    John Ulrich

    • Filmpjes klinken interessant. Post maar als je wil. De reden dat Zwitserland neutraal is, kan juist de reden zijn dat de Davos lui daarheen gaan. Maar Zwitserland is ook aan het veranderen, dus misschien is het ene teken aan de wand. We weten het niet!

  2. Robert: In zo’n geval kan de vrijgesproken verdachte op basis van artikel 89 van het Wetboek van Strafvordering vragen om een schadevergoeding ter compensatie van de onterecht gezeten dagen. In de regel worden er vergoedingen toegekend van € 80,- per dag in een huis van bewaring en € 105,- voor een dag in een politiecel.

  3. Dat artikel in de New York Post wordt gelabeled als ‘opinion’, daar word ik altijd alert van. Vraag die bij me opkomt, waar komt de onderzoeksvraag vandaan? Wie financiert dit? Hoe groot is de onderzochte groep? Hoe is de onderzochte groep samengesteld? Etcetera. Afgezien van al deze vragen had de uitkomst ook geformuleerd kunnen worden als ’71 procent vindt het onacceptabel om camera’s in huizen te plaatsen’ wat een compleet andere vibe geeft.

Reacties zijn gesloten.

V for Valentine is de anti-politieke podcast over politiek, mens en samenleving met Robert Valentine en Boris van de Ven.

V for Valentine

V-Media B.V.

Amsterdam, Nederland