Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te openen. Door toestemming te geven voor deze technologieën kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een negatief effect hebben op bepaalde kenmerken en functies.
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel om het gebruik van een specifieke dienst mogelijk te maken die uitdrukkelijk door de abonnee of gebruiker is aangevraagd, of met als enig doel de overdracht van een communicatie via een elektronisch-communicatienetwerk uit te voeren.
The technical storage or access is necessary for the legitimate purpose of storing preferences that are not requested by the subscriber or user.
The technical storage or access that is used exclusively for statistical purposes.
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.
De technische opslag of toegang is vereist om gebruikersprofielen aan te maken om advertenties te verzenden, of om de gebruiker op een website of over meerdere websites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Dit hoort nummer 141 te zijn. ????
Een van de goede doelen van de postcodeloterij is de Clinton Foundation
Maak van je runderlever thaise laab . (Heel pittig) vind ik lekker . Is met koriander/munt of allebij rauwe sjalot . Gedroogde thaise chilipepers en vlokken, limoensap, geroosterde jasmijn rijstkorrels. En als je het echt op z’n isaans wil bloed erdoor.
Genoeg recepten op YouTube. Wel eentje opzoeken waarvan je het schrift niet kan lezen.
Van dit soort eten gaan je hoektanden groeien ????
Inderdaad is praktische kennis ongelofelijk veel waard. Maar ook theoretische kennis heeft zo zijn waarde. Zo’n James Lindsay die na een diepgaande studie van het concept van Gnosis ons perfect weet uit te leggen wat de achterliggende machinaties zijn van woke en neomarxisme, is ook van ongekend hoge waarde. Dus je hoeft theoretische kennis niet naar beneden te halen om praktische kennis te laten shinen. Beide zijn belangrijk. Beide kunnen niet zonder elkaar.
Ik denk dat je Halsema te veel eer geeft. Ze is een communist die zoveel mogelijk mensen de dood in wil jagen. Dat is het doel van diversiteit.
Er komt een transgender leger. Zit veel geld in de wapenindustrie. Idd echte soldaten willen niet met hun werken dus gaat het gescheiden worden. Rare wereld
Er komt een transgender leger. Zit veel geld in de wapenindustrie. Idd echte soldaten willen niet met hun werken dus gaat het gescheiden worden. Rare wereld
Het is niet zo dat theoretische kennis niet belangrijk is Yorien VdH. Het gaat erom dat je theoretische kennis moet gebruiken waar het voor bedoeld is. Een van die dingen kan inderdaad zijn het duiden van bepaalde mechanismen in de samenleving.
Waar het mis gaat is wanneer theoretici theorieën, modellen en idealen gaan loslaten op zaken waarbij de praktische kant duidelijk clasht met hun ideeën.
Vaak komt dit omdat ze zelf geen voeling hebben met die praktijk omdat ze er nooit mee in aanraking komen.
Wat dit stukje met Femke Halsema zo pijnlijk maakt is dat dit veel verder gaat dan onwetendheid over hoe de praktijk werkt. Het is juist de olifant in de kamer. Iedere kleuter kan bedenken dat je beter uit een brandend huis getrokken wordt door 3 potige kerels met misschien 1 vrouw, dan door 4 vrouwen en dat bij de brandweer iets meer mannelijk kracht komt kijken dan bij het burgemeesterschap. Het totale negeren van die realiteit maakt dat het bijna surrealistisch is om naar te kijken.
Zegt Femke ook nog: ‘De burger zou meer vertrouwen hebben in de brandweer als er meer diversiteit zou zijn binnen de organisatie’. Ja natuurlijk!! Dat is wat iedere burger meteen denkt als hun huis in de fik staat. Welke organisatie zal ik nu eens bellen? …uhh misschien de brandweer, maar eerst ff checken of ze genoeg vrouwen, buitenlanders en transgenders in dienst hebben want anders vertrouw ik ze niet. Hoe krom wil Femke onze tenen hebben?
Als haar idee zou kloppen dan zou het vertrouwen van de burger in de politiek nu torenhoog moeten zijn. We zien daar mannen, vrouwen, buitenlanders, transgenders, ex terroristen en niet te vergeten een hele lading met een geestelijke beperking. Dus daar kan het niet aan liggen.. 🙂
Dat het Mandela effect een psyop is lijkt me zeer onwaarschijnlijk. Er zou dan een ‘Ze’ zijn die die een operatie opzetten waarbij ze iedereen die ze maar willen zover krijgen om mee te werken, van de FOTL t-shirtmakers, tot de pindakaasfabrikant .
Vervolgens gaan alle mensen die daar ooit gewerkt hebben in de leugen mee. De eerdere namen en logo’s worden zorgvuldig uit alle archieven geschrapt. Dan gaan ook nog alle zoekmachines mee in het verhaal en verwijderen alle mogelijke sporen naar die logo’s, merknamen, stukjes film enz. Dan moet er nog voor gezorgd worden dat een deel van de bevolking wel een herinnering heeft aan de verandering en het andere deel niet.
De hele begrafenis van Nelson Mandela is dan in scene gezet waarbij een deel van de wereld die op tv te zien krijgt en een ander deel niet, want die hebben daar geen actieve herinnering aan. Om vervolgens de vrijlating uit de gevangenis in de media te brengen en daarna weer een begrafenis. En waarom? Om de geschiedenis te herschrijven zo dan die ‘Hen’ het beste uitkomt. Kan iemand me uitleggen hoe de naam van een potje pindakaas de loop van de geschiedenis voor ‘Ze’ voordeliger maakt, want ik ben het spoor bijster van deze psyop.
Ik ga eerder mee in de parallelle tijdlijn theorie. Er is letterlijk één deel van de bevolking die zich herinnert dat iets vroeger anders was en een ander deel die blijft volhouden dat dat iets altijd zo geweest is. Ik heb een laatst zelf het Mandela effect ondervonden in mijn eigen familie waarbij ik zeker weet dat het niet om een psyop ging. Het ging om een scenario dat zich had afgespeeld. Ik en een ander familielid hadden precies dezelfde herinnering aan de gebeurtenis, terwijl 2 andere familieleden een totaal ander scenario beschreven waar zij onderling ook tot in detail dezelfde herinnering aan hadden.
De realtieit is gekker dan we denken.
Mooi verhaal en denk dat we alleen de conclusie zeker kunnen weten: de realiteit is gekker dan we denken.
Luke I am your father. Mensen zweren er bij dat dit ook een Mandela effect is.
Zegt ie dat niet dan?? ????
Hey Guys, top uitzending weer. Hebben jullie linkjes naar die filmpjes die voorbij kwamen?
Ik ben nu 6 maanden lang volledig carnivoor. 8kg afgevallen in 6 weken, waarna mijn gewicht is gestabiliseerd op 75kg, zonder verlies van spieren. Meer energie, scherper in het hoofd, minder slaap nodig, … Ik raad het iedereen aan
Wat vet! Klinkt als een heerlijke omslag van levenstijl! ????????
ik kan iedereen aanraden om de docu : From JFK to 911, Everything is a rich man’s trick te kijken!
word heel zorgvuldig ingegaan ook op de moord of JFK, maar er zit nog zoveel meer in.
Echt een van de beste docu’s out there
https://www.youtube.com/watch?v=niTwvtokYf0