Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies om apparaatinformatie op te slaan en/of te openen. Door toestemming te geven voor deze technologieën kunnen we gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als u geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een negatief effect hebben op bepaalde kenmerken en functies.
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel om het gebruik van een specifieke dienst mogelijk te maken die uitdrukkelijk door de abonnee of gebruiker is aangevraagd, of met als enig doel de overdracht van een communicatie via een elektronisch-communicatienetwerk uit te voeren.
The technical storage or access is necessary for the legitimate purpose of storing preferences that are not requested by the subscriber or user.
The technical storage or access that is used exclusively for statistical purposes.
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.
De technische opslag of toegang is vereist om gebruikersprofielen aan te maken om advertenties te verzenden, of om de gebruiker op een website of over meerdere websites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Heel fijn gesprek. Had van mij nog 3 uur door mogen gaan ☺
Ik kan hem niet kijken!😕 ‘Video unavailable. Does not exist or private.’
De player gaf helaas een probleem. Is nu aangepast.
Wat vinden jullie van de 15 episodes van de fall of the cabal van Janet Ossenbaard?
“A wise man knows he knows nothing”. We kunnen dus wel constateren dat alles dat we denken te weten grote BS is. Ik kan dan ook met grote overtuiging vaststellen dat het verhaal van de Joden in de tweede wereldoorlog heel anders in elkaar steekt dan we zijn ingeprent sinds de geboorte. Misschien was er wel een tyfus epidemie wat honderdduizenden doden tot gevolg had. En misschien probeerden de nazi’s wel van alles om zoveel mogelijk gevangenen in leven te houden door ze te ontsmetten en de doden te verbranden. En misschien was er wel iemand die zag hoe je deze gebeurtenissen zo kan verdraaien zodat je er een gigantisch geldelijk en/of politiek gewin mee kon maken. Alleen al het feit dat je in de gevangenis wordt gegooid als je ingeprente verhaal bedenkelijk vindt dat zegt toch genoeg dat er een luchtje aan zit? Ik weet het niet in ieder geval, maar een ieder die praat alsof het een feit is moet misschien toch nog maar eens kritischer naar zichzelf kijken.
Heel interessant en goed te volgen aflevering! Thanks
Vreemd fenomeen dat de Israëlische regering, de daden van het Nazi regime als grote voorbeeld genomen heeft. Genocide op het Palestijnse volk. Het zou anderszins voor de hand kunnen liggen om je juist af te zetten tegen het gedrag van het nazi regime omdat het zoveel geweld gebruikt heeft. Nu wordt dat zelfde gedrag gekopieerd maar dan tegen een ander volk.
Kan de aflevering niet kijken is deze verwijderd? Kan de vorige en de nieuwe extra wel kijken namelijk.
De player geeft helaas een probleem. Is nu aangepast.